Witamy

Witamy Państwa w Sanatorium MARTA ;)
 
Sanatorium rehabilitacyjne MARTA to ośrodek położony malowniczo w miejscowości Połczyn-Zdrój na Pomorzu Zachodnim. Panujący w tym regionie klimat, świeże powietrze oraz piękne otoczenie przyrody stanowią idealne warunki na pobyty rehabilitacyjne. Nasze sanatorium uzdrowiskowe proponuje profesjonalne masaże oraz zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze. 

Szczególnie polecamy okłady z borowiny oraz fango borowinowego. Stosowane przez nas preparaty pochodzenia organicznego zawierają wiele cennych składników odżywczych. Obecne kwasy organiczne oraz sole powodują, że okłady z borowiny posiadają także właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Zabieg polecany jest między innymi na: blizny oraz przebarwienia, zrosty i przykurcze, przewlekłe stany zapalne miękkich tkanek, dolegliwości układu pokarmowego, choroby kobiece, schorzenia układu nerwowego, itd. W naszym sanatorium posiadamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy opracowali program zabiegów na bazie borowiny i solanki.
Zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku oraz szybkiego powrotu do zdrowia
Kameralność naszego obiektu oraz indywidualne podejście do klienta połączone z wysoką jakością świadczonych usług pozwolą Państwu na pełen relaks i ucieczkę od problemów codzienności. Natomiast bogata oferta świadczonych przez nas zabiegów leczniczych oraz relaksacyjnych pozwoli w pełni cieszyć się urlopem i wypoczynkiem oraz przyniesie wymierne efekty w postaci poprawy zdrowia i samopoczucia.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu !