Termolifting ciała

TECHNOLOGIA, KTÓRA DZIAŁA WEWNĄTRZ KOMÓREK
To ekskluzywna opatentowana technologia łączenia pojemnościowy i rezystancyjny tryb z częstotliwością, która stymuluje wymianę jonową i równowagę potencjału elektrycznego tkanek.


Dzięki opatentowanej i klinicznie sprawdzonej technologii, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie kosmetyczne, ponieważ działa od wewnątrz, zapewniając doskonałe efekty estetyczne w zabiegach na twarz i ciało.


Wiele problemów – jedna odpowiedź!

CENNIK

• Twarz (30min.)

• Ramiona (30min.)

• Twarz i dekolt (30min)

• Dekolt i ramiona (30min)

• Brzuch (30min.)

• Piersi (30min.)

• Uda (30min.)

• Pośladki (30min.)

Tr-Beauty.pdf

TR-Therapy for BEAUTY to nowy wymiar medycyny estetycznej i kosmetologii który pozwala na efektywne i szybkie działanie w zabiegach ujędrniania skóry twarzy i okolic oraz całego ciała. Wykorzystywana energia umożliwia stopniowe i bezpieczne zwiększanie temperatury obszaru zabiegowego, prowadząc do przyspieszenia regeneracji tkanki oraz redukcji tkanki tłuszczowej zawsze w sposób bezpieczny dla fizjologii komórki.

    Technologia TR-Therapy for BEAUTY pozwala na zabiegi z poziomu:

  • chirurgii plastycznej jako profilaktyki przedoperacyjnej oraz procedury pooperacyjnej pacjentów, już od pierwszej doby, po zabiegu operacyjnym.
  • medycyny estetycznej jako uzupełnienie zabiegów inwazyjnych.
  • dermatologii (terapiach leczenia trądziku, łuszczycy).
  • kosmetologii w zabiegach ujędrniania skóry (w tym skóry twarzy), anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jeśli wykonujemy zabieg na twarz osiągamy efekt nieinwazyjnego liftingu, uniesienia rysów twarzy, wykonturowania owalu, zmniejszenia chomików. Skóra twarzy napina się, a zmarszczki i bruzdy stopniowo wygładzają. Z twarzy schodzą napięcia mięśniowe, mimika jest bardziej zrelaksowana, a wyraz twarzy pogodny.

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje spektakularne efekty w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminacji obrzęków. Jest często wykonywany, aby napiąć i ujędrnić wiotką skórę ramion, pośladków czy brzucha. Stosuje się go po ciąży, odchudzaniu lub jako zabieg odmładzający sylwetkę. Za jego pomocą pozbędziemy się również miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Genialnie działa na obrzęki, zastoje limfatyczne, redukuje uczucie „ciężkich nóg”.

To nie koniec jego możliwości. Terapia monopolarną falą radiową jest wskazana do leczenia blizn i rozstępów ze względu na swoje głębokie działanie regeneracyjne na poziomie skóry właściwej. Jesteśmy w stanie za jego pomocą odmładzać skórę dłoni, a nawet wykonywać relaksująco-drenujące zabiegi na stopy.
Najwyższa zastosowana moc i szeroki zakres pracy czynią z systemu TR-BEAUTY niezwykle skuteczne rozwiązanie w walce z upływającym czasem, dając przyjemne relaksujące uczucie ciepła podczas trwania całego zabiegu. Zabieg jest skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny.


Rezerwację oraz informację o zabiegach uzyskają Państwo

pod numerem 530 263 317

lub strefarelaksu@sanatoriummarta.pl

Regulamin Spa.pdf