94 364 5720

Informacje

Sanatorium Marta uzyskało wsparcie w ramach Tarczy PFR 1.0 oraz 2.0

Sanatorium uzdrowiskowe Marta

Oferujemy Państwu wypoczynek w kurorcie cieszącym się wielowiekową tradycją lecznictwa uzdrowiskowego w Połczynie-Zdroju, malowniczym zachodniopomorskim miasteczku położonym na Pojezierzu Drawskim w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Specjalizacja

Sanatorium Marta specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatycznych, chorób zapalnych narządów ruchu, chorób zwyrodnieniowych, stanów pourazowych i operacjach narządów ruchu. Nasze zabiegi opracowaliśmy przede wszystkim na bazie borowiny i solanki. Świadczymy ponad 40 różnego rodzaju zabiegów balneologicznych.

Nasze główne cele:

  • usunięcie procesów chorobowych lub ich następstw
  • zapobieganie dalszemu postępowi choroby
  • usuwanie dolegliwości
  • przywracanie sprawności
  • poprawa komfortu życia
  • zmniejszenie stresu poprzez zastosowanie zabiegów relaksacyjnych oraz odnowy biologicznej
  • oferowanie zajęć ruchowych, kulturalnych oraz rekreacyjnych w formie wycieczek fakultatywnych i zajęć popołudniowych

Posiłki

Oferujemy dietetyczne posiłki, dla osób dbających o swoje zdrowie. W swojej ofercie posiadamy szereg diet, mających na celu poprawę samopoczucia naszych kuracjuszy.

Rezerwacja

Nowe pole

15 + 15 =

Zapewniamy doskonałe warunki
do wypoczynku oraz szybkiego
powrotu do zdrowia.

Kameralność naszego obiektu oraz indywidualne podejście do klienta połączone z wysoką jakością świadczonych usług pozwolą Państwu na pełen relaks i ucieczkę od problemów codzienności. Natomiast bogata oferta świadczonych przez nas zabiegów leczniczych oraz relaksacyjnych pozwoli w pełni cieszyć się urlopem i wypoczynkiem oraz przyniesie wymierne efekty w postaci poprawy zdrowia i samopoczucia.

W naszym sanatorium posiadamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy opracowali program zabiegów na bazie borowiny, siarki i solanki.

sis

Szczególnie polecamy okłady z borowiny
oraz fango borowinowego, kapiele solankowe, kwasoweglowe oraz NOWOŚĆ- kąpiele siarczkowe !!!

Stosowane przez nas preparaty pochodzenia organicznego zawierają wiele cennych składników odżywczych. Obecne kwasy organiczne oraz sole powodują, że okłady z borowiny posiadają także właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Zabieg polecany jest między innymi na: blizny oraz przebarwienia, zrosty i przykurcze, przewlekłe stany zapalne miękkich tkanek, dolegliwości układu pokarmowego, choroby kobiece, schorzenia układu nerwowego, itd. Kąpiele siarczkowe  ze wsparcie dodatkowych zabiegów przynoszą efekty przy leczeniu problemów dermatologicznych w tym ŁUSZCZYCY.