94 721 67 67

Turnusy dofinansowane przez PFRON

Turnusy dofinansowanie przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Sanatorium MARTA organizuje turnusy rehabilitacyjne PFRON. Dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na udział w nich może sobie pozwolić coraz więcej osób borykających się z różnymi rodzajami niewydolności fizycznej. Kwota takiego dofinansowania uzależniona jest od rozmaitych czynników, między innymi stopnia niepełnosprawności, wieku czy sytuacji życiowej wnioskodawcy. Niemniej jednak, w każdym przypadku stanowi nieocenione wsparcie dla tych, którzy korzystają z zajęć oraz opieki medycznej w naszym sanatorium.

Jeżeli interesują Państwa starannie opracowane formy aktywnej rewalidacji połączonej z relaksem oraz wypoczynkiem, przygotowane przez nas propozycje na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Nasz obiekt posiada wpis do rejestrów ośrodków oraz organizatorów turnusów rehabilitacyjnych o numerze OR/30/2/18. Zapewnimy profesjonalną pomoc medyczną, a także doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji sił. Gwarantujemy także życzliwą obsługę, zaś panująca w naszym ośrodku domowa atmosfera sprzyja dobremu samopoczuciu, które również wywiera znaczący wpływ na szybki powrót do zdrowia.

Podczas pobytu w Sanatorium MARTA zapewniamy Państwu:

  • komfortowe zakwaterowanie
  • pełne wyżywienie
  • możliwość wyboru diety (cukrzycowa, oszczędzająca, wątrobowa, 1000 kcal, 1500 kcal)
  • 3 zabiegi dziennie
  • badania lekarskie
  • opiekę medyczną
  • zajęcia popołudniowe
  • wycieczki (odpłatne zgodnie z cennikiem)

  Cena

Sezon 

Pokój dwuosobowy…………………………………….2099 zł                        Pokój jednoosobowy ………………………………..2299 zł

Cena pobytu opiekuna osoby niepełnosprawnej 1599 zł

Poza sezon 

Pokój dwuosobowy…………………………………….1999 zł                   Pokój jednoosobowy ………………………………..2199 zł

Cena pobytu opiekuna osoby niepełnosprawnej 1499 zł

Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej, która na rok 2020 wynosi 4,40 zł za osobodzień.

W czasie trwania turnusu rehabilitacyjnego PFRON uczestnicy są poddawani zabiegom z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów medycznych oraz skutecznych środków, które natychmiastowo poprawiają nastrój oraz przynoszą odczuwalne efekty.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem starają się wspomagać pacjentów w dążeniach do poprawy bądź odzyskania sprawności.

Kontakt

Rezerwacja

10 + 1 =